Szymon Włoszczyk

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przez ostatnie 17 lat prowadzenia korepetycji pomogłem wielu uczniom znacznie podnieść oceny szkolne i rozwinąć talent do nauki. Pokazuję, że nauka może być przyjemna i łatwa. Prowadzę skuteczne zajęcia dla uczniów od przedszkola do matury. Moi uczniowie często stają się szkolnymi prymusami.

Niezależnie od tego, z czym uczeń ma problem – wyjaśnię wszystko:
 - wyrównanie zaległości i pomoc w bieżącej nauce
- przygotowanie do kartkówek i trudnych sprawdzianów
  (praca na szkolnych sprawdzianach!)
- przygotowanie do odpowiedzi w szkole przy tablicy
- pomoc w zadaniach domowych
- przygotowanie do egzaminu

Piła ul. Sikorskiego 33 tel. 533-533-420

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Pomorska Akademia Pedagogiczna
Kursy i szkolenia
06.2003
Skuteczne nauczanie
Doświadczenie
09.2003 - aktualnie
Nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Nauczyciel sumienny i bardzo się stara dobrze nauczyć. Uczniowie muszą też się uczyć w domu, aby mogli się u niego uczyć. Daje świetnie ćwiczenia. Polecam każdemu, komu chce się uczyć i kto myśli o bardzo dobrym przygotowaniu do egzaminów.

avatar
Maryla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Nauczyciel z pasją. Daje dużo wskazówek jak się uczyć. Bardzo dobrze tłumaczy. Poleciła mi te zajęcia koleżanka, ponieważ jej syn ma dzięki tym lekcjom bardzo dobre oceny. Mój syn uwielbia teraz się uczyć! Zarezerwowałam mu miejsce na kolejny rok. Jestem spokojna o jego oceny w szkole. Dla rodzica to prawdziwa ulga, gdy ktoś tak dobrze pomaga.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Próbowałam zapisywać moją córkę do wielu nauczycieli i bez efektu. Były to kosztowne lekcje, po których nie było efektu. Zapisałam córkę do pana Szymona i REWELACJA! Moja córka ma wspaniale tłumaczoną matematykę i rok szkolny ukończyła z piątką na świadectwie. Jestem dumna z mojej córki i jej wyników.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Moje dzieci szybko zaczęły przyswajać matematykę i też mają pomoc z polskiego! . Chodzą na zajęcia chętniej niż na piłkę! Nauczyciel jednym słowem na medal! Z tego co widzę uczęszcza do pana Szymona sporo uczniów i rzeczywiście każdy sobie chwali jego pracę i poświęcenie. Ogromną zaletą jest to, że każdy dostaje ćwiczenia szkolne bardziej rozbudowane niż te w szkole. Dostają dzieci próbne sprawdziany, dzięki którym można porządnie przećwiczyć szkolny materiał. Polecam każdemu!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

W Pile to chyba najlepsze miejsce na naukę. Wszyscy moi znajomi tu się zapisali i są bardzo zadowoleni! Nikt do tej pory tak dobrze nie tłumaczył mi matematyki. Ze słabych ocen podniosłam wyniki na piątki i kilka szóstek też się pojawiło. Dziękuję! Będę dalej każdemu polecać.!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.